KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9409406
nr 940 9406
Skulpturer
2 st, Kina, nutida, höjd: 35-36
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:46:52
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr